Elbise Dolabı İkinci El

Ürün Adı Spot elbise dolabı
Ürün Kodu -
Ürün Durumu Sıfır kullanılmamış
Ölçüler 80 x 180
Açıklama İki kapaklı ve altında 2 çekmeceli. Kenarlarındaki şık pervazlar sayesinde  ürün daha canlı ve modern durmaktadır.Dolap içinde palto, takım elbise v.s asmak amacıyla aparat mevcuttur.Değişik renkleri ayrıca üçlü ve dörtlü olmak üzere daha büyük ebatları bulunmaktadır.
Fiyat 150 TL

  ikinci el elbise dolabı arıyorum öğrenci için ucuz ev eşyası bekar için uygun fiyata elbise dolabı nerede satılır.Büyük kapaklı ve bildiğiniz elbise dolabı kıvamındaki ayakkabılıklar tarih oluyor! ucuz elbise dolap dönemin en popüler ayakkabılıkları artık az yer kaplayanspot elbise dolabı imalatı tek çift ve 3 kapılı elbise dolabı nerede satılır.elbise dolabı alım satımı.Evimdeki muhtelif bir mobilya köşesine ucuz fiyata Buraya ayakkabılık ve elbise dolabı amaçlı boydan boya bir dolap yaptırmak istiyoruz nerede olur bu iş acaba ?

This entry was posted in Spot Mobilya. Bookmark the permalink.

3 Responses to Elbise Dolabı İkinci El

  1. hatice says:

    abdipaşa

  2. ürün says:

    müthiş bir ürün

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>