Katlanır Yatak Somya ve Ranza

Ürün Adı Katlanır somya
Ürün Kodu -
Ürün Durumu Sıfır kullanılmamış
Markası Özel imalat
Ölçüler 90 x 180
Açıklama Tek kişilik mini somya, kullanımı gayet basit, açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan bu ürün fazla yer kaplamayacağından dolayı oldukça pratiktir bir üründür.Uzun bir seyahate çıktığınızda bile arabanızın bagajına koyabileceğiniz bu ürün sayesinde dilediğiniz yerde durup bir müddet dinlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ürün kendi orjinal yatağıyla birlikte satılır.
Fiyat 95 TL

  katlanır ranza çeşitleri katlanabilir ranza arıyorum nerede bulabilirim.Katlanır somya satan yerler tek kişilik yataklar varya onlardan arıyorum acaba nerede satılıyor bu tek kişilik katlanan somyalı ranzalı yatak.İkinci el ranza ikinci el yataklar otellerden çıkma bol miktarda yatak var yurtlardan alınma ve çıkma sünger yaylı yatak.Ranza imalatı yapılır Kanepe, sandalye, masa, raf sistemi, ranza, bar taburesi, evye konsolu, bebek yatağı Türkiye’nin önde gelen genç & çocuk markası Çilek Genç Odası’nda halıdan perdeye, bazadan ranzaya alım satım.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Katlanır Yatak Somya ve Ranza

  1. kenan alioğlu says:

    yukarıda gözüken katlanır somya larınızdan 400 adet ihtiyacım vardır fiyat teklifi vermenizi rıca ederim

  2. kenan alioğlu says:

    05305544035 kenan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>